Вітаміни та мінерали
Характеристики
- Фасування
- 100 каплет
- Виробник
- VPLab
Daily 1 Multivitamin, 100 каплет
950 ₴
Залиште імʼя й телефон — менеджер передзвонить і оформить замовлення за вас.
Дякуємо! Менеджер зателефонує найближчим часом, щоб підтвердити замовлення.
Накладений платіж — оплата при отриманні у відділенні.
Карткою Visa або Mastercard онлайн під час оформлення.
Повернення протягом 14 днів відповідно до законодавства України. Доставку повернення оплачує покупець.
Умови в договорі офертиЗапитати ШІ про цей товар
Відкриється в новій вкладці з готовим запитанням. Відповідь ШІ не замінює консультацію лікаря.
Опис
Спосіб застосування
Вживати харчову добавку рекомендується вранці, разом зі сніданком, в дозуванні 1 табл. на добу.
Схожі товари
Вся категоріяВітаміни та мінерали
Вітаміни та мінерали Solgar Ester-C Plus Vitamin C 1000 mg
180 таблеток
Вітаміни та мінерали
Вітаміни та мінерали Natures Plus Animal Parade Multivitamin Children’s Chewables, 90 жувальних таблеток - Апельсин
90 жувальних таблеток
Вітаміни та мінерали
Вітаміни та мінерали Puritan's Pride Triple Magnesium Complex 400 mg
120 капсул
Вітаміни та мінерали
Вітаміни та мінерали Doctor's Best PepZin Gl, 120 вегакапсул
Вітаміни та мінерали
Вітаміни та мінерали Golden Pharm Vitamin C 500 mg Buffer with Acerola
90 капсул
Ви нещодавно переглядали
Часті запитання
Що таке Вітаміни та мінерали VPLab Daily 1 Multivitamin, 100 каплет?
Як приймати цей продукт?
Який склад продукту?
Хто виробник?
Як відбувається доставка?
Чи є Вітаміни та мінерали VPLab Daily 1 Multivitamin, 100 каплет в наявності?
Чи є це лікарським засобом?
Відгуки покупців
Відгуків поки немає. Ваш може стати першим.